“Azura Park” Türkiye’nin Akdeniz kıyısında yer alan Cebeci İnşaat Şirketi benzersiz ve benzeri görülmemiş fantastik bir projedir.

Biz ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yaptık ve mevcut lüks yaptı. Azura Park, modern tasarım ve doğal güzellikleri bir araya yerdir. Biz hayatı daha basit hale getirmek için yaptım tüm. Çekicilik, luxe ve kimlik atmosfere dalıyoruz.

Azura Park kompleksi 26 000 metrekare alan üzerine kuruludur ve üç yaşam blokları içerir. İlk dakikadan itibaren Azura Park’ta olmanın keyfine varacaksınız. Kraliyet daire stüdyoları tüm talepler için farklı daire tipleri, yanı sıra, alışveriş ya da sadece iyi vakit geçirmek için, bir fincan kahve için lobi ziyaret edebilirsiniz.

Kaskad ve ısıtmalı yüzme havuzlarından barbekü bahçe, aqua park ve tenis kortunda: Biz geri kalanı daha keyifli hale getirmek için her şeyi oldukça üzerinde düşündüm.

Merkezleri, mağazalar, parklar, spor alanları, restoranlar, barlar ve İl Özel İdareleri eğlenceli … Azura Park’ta her şeyi bulacaksınız ve daha fazla ihtiyacımız var.

Bir dinlenme ve masaj salonu, Türk hamamı (hamam) ve güzellik salonunda enerji elde edebilirsiniz.

Restoranlar … Çocuk kulüpleri … partiler … barlar … havuz … bowling … spor alanları … Luna parkı … bizimle parlak hayatınızı olun!

Türkiye, görkemli kenti -Alanya turistik merkezinde hayatın tadını.

Yeni dünyasına hoş geldiniz, Azura Park dünya! …

Kategoriler: Blog

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burası denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. — Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın. Kapat